czwartek, 31 maja 2018

444. Fioletowy motyl :)


Witajcie!

   Na Podlasiu od kilku dni królują upały i szczerze powiedziawszy, chwilami człowiek ma ochotę dokładnie na ... nic :) Ale ja to ja, bezczynnie nie potrafię siedzieć, więc, chociaż leniwie i powolutku, to jednak coś się dzieje :)

   Dziś zapraszam serdecznie na spotkanie z fioletowym motylem. Sam kolor - fioletowy, jak najbardziej nieprzypadkowy, wszak kartka powędrowała do Jubilatki, która bardzo go lubi :) 

   Bazę kartki stanowi biały karton. Tło motyla i napisu (znalezionego w internecie) stanowią tapeta (w lekko szarym odcieniu) oraz fioletowy karton. Sam motyl powstał w technice iris folding, przy użyciu fioletowej wstążki (2,5 cm). Dodatek stanowią motyle  - fioletowy scrapkowy i białe, wycięte dziurkaczem ozdobnym. Dzieło wieńczy bukiecik rumianków z fioletową wstążką. Karteczka posiada także ozdobny środek :)

   Tak jak wspomniałam, karteczka powędrowała do Jubilatki i mam nadzieję, że stanowiła miłą, urodzinową niespodziankę. a może nadal cieszy oko?
   Kolejny post, z uwagi na długi weekend, pojawi się na blogu, zapewne w przyszłym tygodniu. Nie będę jednak trzymać Uczestniczek zabawy "365 dni w bajkowej krainie"i już dziś (tak wyjatkowo) podaję wytyczne czerwcowe.

-----------

  Czerwcowe wytyczne w zabawie "365 dni w bajkowej krainie" to  CYFRA lub LITERA  :)

----------
 
 
Pozdrawiam serdecznie,
Ania z Kreatywnej Jacewiczówki

7 komentarzy:

 1. Śliczna i pomysłowa karteczka:)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Super karteczka i fajne wytyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie z tym filetem poszalałaś.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sliczna motylowo -fioletowa karteczka, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Fiolet - jeden z moich ulubionych kolorów, kartka piękna :-)

  OdpowiedzUsuń

* DZIĘKUJĘ za Twoje odwiedziny i pozostawione komentarze!

* Zastrzegam sobie prawo do usuwania złośliwych lub obraźliwych komentarzy oraz spamu!